Lisans eğitimimi ‘Bölüm Birincisi’ ve ‘Fakülte Birincisi’ olarak tamamladım ve 2014 yılında mezun olduktan hemen sonra meslek hayatıma başladım. Şu an Okan Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimime de devam etmekteyim. Kısa zamanda danışanlarımla beraber yüzlerce kilodan kurtulduk, yepyeni başarı hikayeleri yarattık. Kardiyoloji Diyetisyenliği , Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği ve ‘EASO-OMTF Course gibi mesleki eğitimlerim, Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme Tedavisi adlı akademik seminer çalışmam, Sağlıklı Yaşam Sempozyumları ve Ulusal Obezite Kongresi gibi ulusal kongrelere katılmış olmam işimin ciddi tarafı; binlerce gülümseme, yeni ve daha genç bedenler yaratmak ise işimin en mutlu edici tarafı.Size tüm samimiyetimle anlatayım..
Diyetisyen olmadan önce en severek yaptığım şey, yemek yemekti. Çukurova’nın verimli topraklarında, yeme-,içme kültürünün içine doğdum. Peki diyetisyen olduğumda ne değişti? Vücudumu tanıdım. Asıl yemek yemenin ve beslenmenin ne olduğunu öğrendim . Bedenimizin ne kadar değerli olduğunu ve ona iyi bakmamız gerektiğini anladım ve bunun hayat tarzım haline gelmesini sağladım. Şimdi bunları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
Sağlıklı beslenme; en basit tanımıyla sağlığını koruyan beslenme şeklidir. Biz beslenme şeklimizin sağlıklı veya sağlıksız olduğunu kısa vadede bile anlayabiliriz. Peki nasıl? Kilo almamız , bel çevresinin genişlemesi veya ‘Göbeğim çıktı’ gibi cümlelerden çok şu cümleleri söylerken buluyor muyuz kendimizi?
‘ Uykumu iyi alamıyorum’
‘Yorgun hissediyorum’
‘Çabuk acıkıyorum’
‘Akşam yemeğinden önce elim ayağım titriyor çok acıkıyorum’
‘Cildim ne kadar da kötü oldu son zamanlarda.’ Ve dahası..
İşte bunlar hep sağlık, hep beslenme ???? İşin eğlenceli kısmını öğrendiğimizde her şey o kadar kolay ilerliyor ki… Sağlıklı beslenme , hayatın en eğlenceli ve en güzel yanı aslında. Önemli olan sırrını bilmek, dengelemeyi öğrenmek ve paylaşmak. Paylaşınca güzel değil mi zaten her şey? Diyet yazmak için değil , sağlıklı beslenmeyi hayatımıza ve yaşam tarzımıza adapte etmek için şimdi sizlerleyim ve en güncel bilgileri, öğrendiğim her şeyi, başarı hikayelerini paylaşmak üzere buradayım. Motivasyonunuz hiç kaybolmasın. Yeter ki başlayın , her şeyin devamı gelecek emin olun.

AŞKLA, SAĞLIKLA NEŞEYLE HAFİFLEYELİM :)

İletişim Bilgileri

  il: İSTANBUL/ÜMRANİYE

  Adres: Ümraniye Metro Durağı çıkışı Kahve Diyarı üstü) Okan Üni./Master

  Telefon: 5356957015

  E-posta: info@cansukolukirik.com

  Web Adresi: http://www.cansukolukirik.com/

Deneyimler

 • Acıbadem Adana Hastanesi
 • Özel Adana Ortadoğu Hastanesi
 • Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi

Eğitimler

 • Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 2014
 • Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Master 2018

Bildiği Diller

 • Henüz hiç dil bilgisi eklenmemiş.

Üyelikler

 • Henüz hiç üyelik bilgisi eklenmemiş.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Henüz hiç anlaşmalı kurum bilgisi eklenmemiş.

Makalelerim

 • Henüz hiç makale yazısı eklenmemiş.

Videolar

Üye Yorumlar

Kendi Yorumunu Bırak

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.

Harita

Harita Bilgileri

Galeri Resimleri

Henüz hiç resim eklenmemiş..

Doktor'a sorun

Bu özelliği kullanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde üye olmak yada giriş yapmak için lütfen tıklayınız.
Error
Whoops, looks like something went wrong.